PODGORA - DOVOLENÁ U JADRANU

Chorvatsko - Podgora, apartmány Dota, 10 metrů od oblázkové pláže

Podgora, Apartmány Dota 2024

Apartmány DOTA***/**** se nacházejí v centru Podgory, na promenádě, 10 metrů od oblázkové pláže. Před vilou je malá zahrada, celý objekt je oplocen. Studia a apartmány mají klimatizaci, plně vybavenou kuchyň, koupelnu se sprchou, WC a fénem, SAT TV. Apartmán v přízemí je vhodný pro osoby s menší hybností.

K dispozici je 1 x Studio 2 s balkonem, pohled do zahrady (2. patro), 1 x apartmán 2+2 v přízemí, 1 x apartmán 4+1  s terasou na moře (1. patro), 1 x apartmán 3+1 s balkonem na moře (2. patro). Studio 2 a apartmán 3+1 je možno pronajmout společně (zamykatelné spojovací dveře) a vznikne tak ubytování až pro 6 osob.

Popis apartmánů: přízemí – A/2+2*** má dvoulůžkovou ložnici, rozkládací lůžko pro 2 osoby v obývací místnosti, kuchyňský kout, koupelnu, nově v 2020 klimatizaci v obývací místnosti 1. patro – A/4+1**** má dvě dvoulůžkové ložnice – každá s vlastní koupelnou, obývací místnost s možností jedné přistýlky, kuchyňský kout, velkou terasu směrem na moře, balkón směrem do parku, přistýlka je za příplatek; 2. patro – studio S/2*** má jednu místnost se dvěma lůžky, kuchyňský kout, koupelnu, balkón do zahrady; A/3+1**** má dvě ložnice, obývací místnost, kuchyňský kout, koupelnu, balkón směrem na moře, přistýlka je za příplatek. 
Stravování: vlastní.
Parkování je možné na obecním parkovišti za poplatek. Apartmány jsou na pěší zóně a nelze k nim kdykoliv dojet autem. V den příjezdu a odjezdu  to je možné pouze do 10.00 hod. a to po dohodě s majitelem, který může nechat spustit zábrany. Jinak je v domě vozík, na kterém lze zavazadla pohodlně odvést. Pro klienty cestující autobusem – vzdálenost od výstupního místa k apartmánům je cca 200 metrů. Klasifikace ubytování  – hvězdičky – je určena hodnocením pořádající cestovní kanceláře.

Apartmány Dota, galerie obrázků. Více obrázků najdete na odkazu Ceník ubytování pro rok 2024.