Od 20.6. do 4.7. platí sleva 13 %, příjezdy od 5 nocí
jsou možné denně.

Apartmány se nacházejí v samém centru Podgory, 10 metrů od oblázkové pláže. Před domem je malá zahrádka s citrusy. Celý objekt je oplocen. Všechny apartmány i studio mají KLIMATIZACI, jsou kompletně vybavené, balkony směr moře (Studio 2 má balkon do zeleně), SAT TV, koupelna, fén, WC, ložnice (jen Apt.), denní místnost. Možnost přistýlky – v denní místnosti. Parkování vozidel na obecním parkovišti za poplatek.

Bližší informace o obsazenosti a možnosti nezávazné rezervace zde: https://www.mediteran.cz/Zajezdy.aspx?akce=seznam&Fulltext=dota&destinace=

Možnost autobusové dopravy z Čech i Moravy. Pobyty jsou vždy sobota-sobota (platí i pro příjezdy autem)

Zde můžete rezervovat ubytování

Popis apartmánů a studia:
Dota 01: přízemí: apartmán 2+2 – dvoulůžkový pokoj a rozkládací lůžko pro 2 osoby v denní místnosti, sprcha a WC, fen, klimatizace, kuchyň, SAT TV, vhodné pro osoby s menší hybností. Dota 1: 1. patro, apartmán 4 + možnost 1 přistýlky, dvě ložnice, každá s koupelnou a WC, pračka, fen, denní místnost s kuchyní a přistýlkou, velká terasa směr moře, druhá ložnice má balkon do zeleně, klimatizace, toastovač, kávovar-filtr. Dota 2: 2. patro. studio 2 – jedna místnost: kuchyňský kout a denní místnost s lůžkem pro 2 osoby, sprcha, WC, fen, SAT TV, klimatizace, balkon do zahrady se stolečkem a 2 židlemi. Dota 3: 2. patro. apartmán 3 + možnost 1 přistýlky, kuchyň, denní místnost, 1x dvoulůžková ložnice, 1x jednolůžková ložnice, balkon s pohledem na moře, klimatizace, koupelna se sprchou, WC, fen, automatická pračka, toastovač a kávovar-filtr, SAT TV.
Stravování: vlastní, možnost dokoupení polopenze/večeře v blízkém hotelu Podgorka. Pláž: přímo před ubytováním.
Parkování: je možné na obecním parkovišti za poplatek (cca 70 Kn/den – rok 2019). Apartmány jsou na pěší zóně a nelze k nim kdykoliv dojet autem. V den příjezdu a odjezdu je to možné pouze do 10.00 hod. a to po dohodě s majitelem, který může nechat spustit zábrany. Jinak je v domě vozík, na kterém lze zavazadla pohodlně odvést. Pro zákazníky cestující autobusem – vzdálenost od výstupního místa k apartmánům je cca 200 metrů. Klasifikace ubytování – hvězdičky – je určena hodnocením MEDITERAN travel s.r.o.