Apartmány se nacházejí v samém centru Podgory, přímo u oblázkové pláže. Před domem je malá zahrádka s citrusy. Celý objekt je oplocen. Všechny apartmány i studio mají KLIMATIZACI, jsou kompletně vybavené, balkony směr moře (Studio 2 má balkon do zeleně), SAT TV, koupelnou s fénem, WC. Apartmány mají navíc ložnici a denní místnost. Možnost přistýlky v apartmánu A3+1 a A4+1 – v denní místnosti. Parkování vozidel na obecním parkovišti za poplatek.

Bližší informace o obsazenosti a možnosti nezávazné rezervace zde: https://www.mediteran.cz/pobytove-zajezdy/chorvatsko/stredni-dalmacie/podgora/apartmany-dota

Možnost autobusové dopravy z Čech i Moravy.

Pobyty jsou vždy sobota-sobota (platí i pro příjezdy autem). Kratší nebo delší pobyty jsou možné po dohodě v CK, taktéž i příjezdy mimo sobotu. Informujte se přímo v cestovní kanceláři.

Zde můžete rezervovat ubytování

Sleva za včasný nákup 10% při rezervaci zájezdu do 31. 1. 2022 (platí pro všechny termíny v roce 2022)

Apartmány DOTA***/**** se nacházejí v centru Podgory, na promenádě, 10 metrů od oblázkové pláže. Před vilou je malá zahrada, celý objekt je oplocen. Studia a apartmány mají klimatizaci, plně vybavenou kuchyň, koupelnu se sprchou, WC a fénem, SAT TV. Apartmán v přízemí je vhodný pro osoby s menší hybností.

Popis apartmánů: přízemí – A/2+2*** má dvoulůžkovou ložnici, rozkládací lůžko pro 2 osoby v obývací místnosti, kuchyňský kout, koupelnu, nově v 2020 klimatizaci v obývací místnosti 1. patro – A/4+1**** má dvě dvoulůžkové ložnice – každá s vlastní koupelnou, obývací místnost s možností jedné přistýlky, kuchyňský kout, velkou terasu směrem na moře, balkón směrem do parku, přistýlka je za příplatek; 2. patro – studio S/2*** má jednu místnost se dvěma lůžky, kuchyňský kout, koupelnu, balkón do parku; A/3+1**** má dvě ložnice, obývací místnost, kuchyňský kout, koupelnu, balkón směrem na moře, přistýlka je za příplatek. 

Stravování: vlastní.

Možnost dokoupení polopenze nebo večeře v Restauraci Primordia.

Snídaně: čaj, mléko, bílá káva, džus, chléb, med, marmeláda, máslo, vejce na 3 způsoby, párky

Večeře: polévka, výběr ze 4 menu dle nabídky (např. maso, ryba, těstoviny, vegetariánské jídlo, pizza) s přílohou, salát, dezert

Parkování je možné na obecním parkovišti za poplatek (cca 70 Kn / den). Apartmány jsou na pěší zóně a nelze k nim kdykoliv dojet autem . V den příjezdu a odjezdu  to je možné pouze do 10.00 hod. a to po dohodě s majitelem, který může nechat spustit zábrany. Jinak je v domě vozík, na kterém lze zavazadla pohodlně odvést. Pro klienty cestující autobusem – vzdálenost od výstupního místa k apartmánům je cca 200 metrů. Klasifikace ubytování  – hvězdičky – je určena hodnocením pořádající cestovní kanceláře.Webová kamera ukazuje pláž před apartmány Dota:

pláž u apartmánů Dota
pláž před apartmány Dota
pohled z terasy apartmánu na pláž a moře
Podgora
Podgora
Podgora. pohled z apartmánů Dota na pláž a moře
Podgora
Podgora
apartmány Dota
Podgora. pohled z apartmánů Dota na pláž a moře
pláž u apartmánů Dota
Podgora. pohled z apartmánů Dota na pláž a moře
pláž u apartmánů Dota
Podgora. pohled z apartmánů Dota na pláž a moře
Podgora. pohled z apartmánů Dota na pláž a moře