Podgora.cz, cestovní agentura zajišťující ubytování u Jadranu - Podgora, Makarska riviera ale i ostatní místa po celém Jadranu

O nás

Portál Podgora.cz vznikl již v roce 2004 na podporu a prezentaci tohoto krásného letoviska ve střední Dalmácii na Makarské riviéře. Od začátku svého vzniku byl především aktivní na Facebooku kde se snaží aktivně propagovat Podgoru, vkládat aktuální fotografie a nabídky ubytování. Protože ale stále více lídi nás oslovovalo s dotazy ohledně ubytování, rozhodli jsme se spustit i online portál s nabídkou ubytování. Především chceme nabízet ubytování na Makarské riviéře - tedy Brela, Baška Voda, Makarska, Tučepi, Podgora, Igrane, Drvenik a Gradac. Oblast Makarské riviéry je pro nás stěžejní ale víme, že Jadran není není Podgora a okolí a tak jsme přidali několik dalších míst v Chorvatsku - Petrčane, Zaton, Zadar-Diklo, Sv. Filip i Jakov, Pakoštane. Podle vašeho zájmu budeme případně přidávat další pobytová místa, nabídek ubytování z Chorvatska nám chodí dost a dost.

Nabízíme vám pouze prověřené ubytování v soukromí - privátní vily, pokoje s polopenzí, kde můžeme zaručit kvalitu ubytování (veškeré fotografie jsou unikátní, buď námi nafocené nebo přímo od majitele). Samozřejmě máme v nabídce i vyzkoušené kvalitní hotely a také prázdninové resorty (Zaton, Pakoštane), které jsou ideálním místem pro rodinnou dovolenou.

Chceme, aby naše ceny byly co možná nejnižší ale při zachování kvality ubytování. Proto prodáváme pouze přes internet, naše ceny za ubytování nenajdete nikde jinde po internetu, pouze zde na www.podgora.cz. Našim cílem je být "Jedničkou v cenách ubytování na Jadranu" a věříme, že toho dosáhneme i s vaší pomocí.

Veškeré pobyty které vám nabízíme, jsou pouze na vlastní dopravu. Pokud máte zájem, můžeme vám zprostředkovat autobusovou dopravu u renomvaných dopravců nebo cestovních kanceláří.

Kromě ubytování v Chorvatsku vám nabízíme i pobyty ve Slovinsku - především pobyty v termálních střediscích, u jezera Bohinj ale v nabídce máme i pobyty u slovinského Jadranu. Od podzimu budeme kromě další nabídky pobytů v termálech nabízet i lyžařské pobyty ve Slovinsku.

Ubytovací kapacity které vám nabízíme, máme z nabídky českých a německých touroperátorů, které nabízejí své ubytování již více jak 20 let a mají s prodejem ubytování v Chorvatsku bohaté a dlouholeté zkušenosti.

Časem v nabídce najdete i další zájezdy od českých cestovních kanceláří, všechny jsou samozřejmě pojištěné proti úpadku CK dle zákona.

Vaši dovolenou si můžete rezervovat a vybrat zcela online na našich stránkách. Smlouvu o ubytování vám zašleme elektronicky mailem a úhradu faktury provedete bankovním převodem.

Pokud čerpáte příspěvek od zaměstnavatele i s tím máme zkušenosti a připravíme vám fakturu přesně podle požadavku.

Dovolenou si rezervujte přímo online nebo pokud nevíte, zavolejte si na číslo 773 974 778 a my vám rádi poradíme. Cestovní smlouvu Vám zašleme e-mailem a platbu provedete bankovním převodem. Prostě chceme šetřit váš čas a peníze :-).

Doufáme, že si z nabídky našich ubytovacích kapacit vyberete a prožijete klidnou dovolenou.

Tým pracovníků Podgora.cz, cestovní agentura.

 


Podgora.cz, cestovní agentura, je obchodní značka, provozovatelem webových stránek je Reklampress s.r.o., IČO 03924491. Provozujeme  internetový portál ubytování v Chorvatsku a Slovinsku.

Jsme čistě internetová agentura, nemáme žádný kamenný obchod, vše řešíme po telefonu nebo e-mailu. Úzce spolupracujeme s dlouholetými českými touroperátory a pojištěnými cestovními kancelářemi, specializující se výhradně na Chorvatsko a Slovinsko a můžeme vám tak nabídnout kvalitní ubytování za ty nejlepší ceny.

 

Sídlo (pouze korespondeční adresa):

Podgora.cz, cestovní agentura

provozuje Reklampress s.r.o, Káranská 339, Praha 10, IČO 03924491, DIČ: CZ03924491

Kontakt:

tel.: 773 974 778

e-mail: ubytování@podgora.cz

www.podgora.cz

Bankovní spojení:

FIO banka (CZK účet): 2201002810/2010

Vytvářím objednávku...